درباره ما

اینجا پایگاه داده فرصت های صادراتی است که اطلاعات ارزشمندی را در اختیار تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی قرار می دهد تا بتوانند به راحتی با انتخاب حوزه ی کاری مربوطه، با شرکت های خارج از کشور آشنا شوند.

از این جا و با ما بازار خدمات و محصولات خود را به سادگی و رایگان پیدا کنید.

فرهنگ ما

کار گروهی، بهره وری و خدمات.

فرهنگ قوی کسب و کار ما توسط انرژی و شخصیت شرکت و رهبران آن هدایت می شود. چشم انداز آنها یکی از مکان های موفق و نوآورانه ای است که هر کس می تواند شخصا و حرفه ای آن را توسعه دهد. ما علاوه بر اینکه بر روی سلسله مراتب تمرکز می کنیم، بیشتر توجهمان در مورد آنچه که مهم است قرار دارد: کار گروهی، بهره وری و خدمات

هدف و ارزش های ما

نوآوری

ما چالش ها را در پیش می گیریم، ریسک می کنیم و به دستاوردهایمان خاتمه نمی دهیم. ما برای هدف های بیشتر تلاش می کنیم! هدف ما پیشرفت در ارتباطات، صادرات، مدیریت و کسب و کار است. ما تفاوت هایمان را با اصل بودن در اختیار می گذاریم.

هدف ما این است که سهم قابل توجهی در پیشرفت ایران و ایرانی و به طور کلی بهبود جامعه داشته باشیم. به طوری که همه‌ی تولیدکنندگان در مقابل محیط کسب و کار فزاینده رقابتی و کاهش منابع موجود، قوی و قوی تر شوند.

بر همین اساس ارزش هایی ازقبیل صداقت، همدلی، پیشرفت جامعه سالم، حمایت از کالای داخلی، جلوگیری از فساد اقتصادی و حضور دلالان و عبور از موانع موجود را برای خود نهادینه کردیم تا در این امر ثابت قدم بمانیم.

چرا پایگاه داده فرصت های صادراتی

شرکت ما الهام بخش خود بر ارزش هایی است که همکاری و موفقیت شرکت های داخلی را تقویت می کند و آن ها را در امر صادرات و حضور در عرصه ی جهانی آماده می کند.

به همین جهت و در راستای این هدف مهم، تصمیم به ایجاد پایگاه داده فرصت های صادراتی جهت پیدا کردن هرچه آسانتر بازار جهانی برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی گردید.

تیم ما

ما یک خانواده ایم.

اعضای تیم شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش در محیطی دوستانه و صمیمی با تکیه بر ارزش های نهادینه شده، برای موفقیت هر چه بیشتر کشور عزیزمان ایران در عرصه های جهانی در حال تلاش هستند.

اعضای این تیم آمادگی کامل برای رفع نیاز های اولیه شرکت ها و تولیدکنندگان برای امر صادرات از جمله استاندارد های مورد نیاز، طراحی سایت بین المللی، تهیه ی کاتالوگ، بازاریابی دیجیتال و… را دارا می باشند و این امر است که شرکت ما را منحصر به فرد می کند.

محیط کاری ما

محیط کاری با رفاه کارکنان از لحاظ ذهنی و جسمی.

شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش واقع در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان در مرکز ایران در یک محیط کاری دوستانه و فضای باز است.

محیط باز و مناظر زیبای اطراف محل کار ما باعث شده تا کارکنان ما هر روز، صبح خود را با انرژی خوب و شاد آغاز کنند.